Giriş Yap

Hakkımızda

Misyonumuz

Birincil hedefimiz, kripto para madenciliği ile ilgilenen ve uygun koşulları sağlayamayan tüm kullanıcılarımıza Cloud Mining (Bulut Madenciliği) ile buluşturarak kazanmalarını sağlıyoruz.

Teklifimiz

İngiltere merkezli, Kripto Para Madencilik çiftliklerimiz ile herhangi bir elektrik maliyeti oluşturmadan yatırımlarınızı değerlendirerek sizlere kazanç sağlıyoruz.

Kimler için?

Cloud Madenciliği sistemimiz her yatırımcı tipine uygun olup. S - M ve L yatırım paketleri arasından size uygun olan bir paketi seçme fırsatı sunmaktadır.

Kullanıcı Yorumları

Dünya genelinde şirketimiz sayesinde kazanç elde eden mutlu kullanıcılarımız.

Neler Yapıyoruz?

Kriptopara ekosisteminde madencilik kısaca, kriptopara transferlerinin doğrulanması ve kriptopara üretilmesi sürecidir. Bu süreç, işlemcilerin hesaplama gücü kullanılarak matematik problemlerinin çözülmesi ve blokzincirinin halkasını oluşturan blokta yer alan transfer işlemlerinin doğrulanmasını kapsar. Doğrulanan her transfer için madencilere blok zinciri ödülü verilir.

Yüksek işlemci gücü gerektiren bir yapı olması nedeniyle çok fazla kişi bu olanaktan faydalanamamaktadır. Şirketimiz olarak avrupanın büyük veri merkezleri'nde profesyonel bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmekte ve yatırımcılarımıza kazançlı fırsatlar sunmaktayız.

Hesap Oluştur
YENİ BİR YATIRIM YAPILDI! Turkey $ 01:51:35